Banesa me qera mitrovice

banesa me qera mitrovice Tregukosovar. @japimBanesameqeranegjakove Resultate: merrjep banesa me qera ne mitrovic Weitere Such-Vorschläge: merrjep banesa me qera ne mitrovic Banesa me Qera & Shitje에 멤버 8,309명이 있습니다. com: Personalized Recommendations to Help You Discover the Best of the Web Banesa me qera ne Arberia,Prishtinë – Pronë Për Ty. Banesa në shitje dhe me qera. Banes me qera. Banesa me 45m² të banuara posedon këtë rënditje: kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon. Banesa posedon këtë rënditje: Sallon së bashku me kuzhin, një dhomë gjumi dhe një banjo. Banesa me kushtet për banim komod. You will find daily rent and beach room and banesa me qera ne velipoje banesa me qera velipoje banesa me qera velipoj banesa pushimi me qera ne velipoje banesa me qera ne velipoj Jepet apartament me qera . 378 J’aime · 2 en parlent. Toke ne Banese me Qira ne Prizren ne rrugen Turgut Ozal, mbrapa ETC’s, ne kompleksin Fat Group 3. Banesa posedon : Sallon me kuzhine Dhome gjumi 2 Ballkona me pamje panoramike(nga qyteti). Dhomë fjetje, sallon, Kuzhinë, banjo, ballkon dhe pozita në qendër e bëjnë atraktive për banim ose zyrë. Në Banesë me qira në Prishtinë, Qender Perball Hotel “Sirius”, Rr. Resultate: merrjep banesa me qera ne mitrovic Weitere Such-Vorschläge: merrjep banesa me qera ne mitrovic Leshohet banesa me qera. €2,000. Aller vers. Maison de vente aux enchères Ipet banesa me qera ne katin e dyte. Cmimi eshte i diskutueshem. Proneperty. 45. Ndërtim i Ri; Ndërtim i . SHITET Banesa, Sip. Banesa në shitje dhe me qera. Banesa/Shtepia Me Qera Dhe Ne Shitje에 멤버 930명이 있습니다. Kompleksi ka si projekt te afert per te ndertuar per residentet e vet pishina , sauna, spa etj. Banesa është e mobiluar komplet. Ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor, të mirë-administruar dhe të mirëmbajtur. Mundesojme postimin e ofertave per shitblerje te banesave, shtepive, tokave, lokaleve e poashtu edhe dhenien/marrjen me qira te tyre, ne tere Kosoven. Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Koridor Banesa osht shum e shfritezeshme Banesa ka nxemje nen dysheme me kalldaj me rrym. 520 likes. Kushte ideale Banesa me qera tetor 2013. Banesa me 45m² të banuara posedon këtë rënditje: kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon. -40 m2 2 Dhoma E Mobiluar Kontakt : WhatsApp 0049 176 620 65 315 BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit. Paisjet me 1 vit garancion Për më shumë Apartment / Banesa Shitet Banesa 91. Nga data 01. Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne lagjen ulpiana ne Prishtine. Kontakti: 045722266 Banesa Me Qera ose Shtepi te Lira per Banim. Banesa gjendet në një vend shum të përshtatshëm për banim, ku ne afersi ka qendrat tregtare. Kalabri (Emshir) € 750 Me Qera : TOP. Dyshemeja e tëra llaminat,dyer prej druri dhe dritare të plastikës. Shume i pershtatshem per servise dhe lavazhe. oder. m2 ne Mitrovice. Classified ads in Të gjitha komunat. com/ Banes me qera. 2008) Shitet ose lëshohet me qëra banesa tredhomëshe, 72m2, për një kohë të gjatë. apartament 2 + 1 me qera ne Tirane , apartament 2 + 1 me qera per te huaj , apartament 2 + 1 me qera te qendra Globe , real estate ne Tirane , agjensi imobiliare ne Tirane , apartament 2_1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , apartament 2_1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane , apartament 2_1 me qera te Tuneli Te Qendra Globe ne Tirane Misioni yne Misioni ynë është të fuqizojmë konsumatorët me informacion për të marrë vendime të zgjuara. Banesa gjendet afer tregut te gjelbert ne Prishtine Banesa ka nje dhome gjumi , nje sallone e kuzhine. For Sale. Veturaneshitje. Ipet banesa me qera në katin e IV-të banues me sipërfaqe rreth 141m². com Shitet Banesa ne Bair te Mitrovices, e mobilume (pervec kauqave te dhomes se fjetjeve). Mitrovicë 23 prill 03:19. Dërgo E-mail visar . Banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka lift funksional. E orientuar ne Jug-Perendim, ky pozicionimi i jep baneses drite natyrale dhe ngrohtesine e duhur natyrale ne periudhen e dimrit. Me marrëveshj Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 55m2 Mitrovice (Ura e Gjakut) 2; Banesa & Shtëpi me qira në Mitrovicë. 2019. 100 likes · 2 talking about this. 2021 Banesa me Qera ne qender te qytetit rr. BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit. Merrjep. Banesa me qera ne prizren on MainKeys. 7 months ago. Ambjenti eshte me siperfaqje rreth 80, me 2 hyrje te vecanta, ka lartesi rreth 4m dhe ndodhet buze rruges dytesore. Neues Konto erstellen. Na kontaktoni per detaje 045 584 613 045 584 719 Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne lagjen ulpiana ne Prishtine. 520 like Shitet banesa me siperfaqe prej 84,2m² ne qender te veriut te Mitrovices. Shtëpi për qera; Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; Shërbime kopështi; Shërbime bujqësore; Ndërtimtari; Pastrim; Përkujdesje për fëmijë BANESA ME QERA NË TOPHANE Lëshohet Banesa me qera në lagjen Tophane. . Kushte ideale Banesa me qira dardani prishtine keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and Banesa me qera fushe kosove. 100 out of 1000 Keyword Advertise Agjensioni AMSA blerësve të vet u ofron prona vetëm atëherë kur prona ka dokumentacion të rregullt dhe të pastër juridikisht. com DA: 15 PA: 28 MOZ Rank: 43. Banesa posedon :sallon , kuzhinë , një banjo dhe një ballkon. shitet banesa ne Mitrovice Data 22/04/2017 11:31 Rajoni Mitrovice Shteti Kosove Përshkrimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 6. com. Banes me qira ne mitrovice qender . Qendra Prishtinë, me 15. Mund te jepet e mobiluar ose e pa mobiluar. Mehr von AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera auf Facebook anzeigen. JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86 sherbim ne ter kosoven shpejt korrekt me qmime te volitshme XHDO KOH 24/7 ———————————-SHENIMET ME POSHT NUK VLEJN me qera ne sherbim te lira te mira te pershtatshme per darsma te tjera sherbime per darsma organizime pun sherbime 24or transport vetura te gjitha kategorit Banese me qera, 65m2, ne qender Leshoj banesen e pamobiluar me qera ne qender, perballe restaurant Vapianos ose qendres per regjistr Mitrovicë 3 November 23:09 Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 6. Banesa posedon :sallon , kuzhinë , një banjo dhe një ballkon. - Banesa posedon Sallon me kuzhin, 1 Dhome te gjumit, Banjo, Ballkon. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Banesa gjendet ne katin e IV, si dhe ka nje rezervare me 1000L uje. Kati i dytë posedonë: tri Banes me qera 3 dhoma gjumi,sallon ,kuzhin,shpajz,wc ,banjo,dy ballkona koridor,kati i parë kmpleksi HIG mati 1 prishtine 21/07/2020 Banes me qera 120m2 2 dhoma. €170. Banesa gjendet ne katin e IV, si dhe ka nje rezervare me 1000L uje. Banesë me pamje nga rruga kryesore , posedon infrastrukturë të plotë. If you have something to sell, publish your ad for free! Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Marr me Qira. TV, WI,FI PARKING. http://www. shum afer lungo mares ngjtur me hotel martini , rruga pavarsia vlore cdo gje e arreduar ne menyre perfekte , apartamenti ka mur anesor xhami lluksi , 1+ 1 , dhom gjumi , kuzhin , sallon , 1 banjo , 1 ballkon , ambjent ga 03/04/2021 21:18 Lokal afarist (Mitrovice, Mitrovice) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera Hene, 13 Janar, 2014 Lokali me Qira 500 m2 ne Veternik (Veternik, Prishtine) (ka foto) - Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera Shpallje në Të gjitha komunat. com DA: 15 PA: 28 MOZ Rank: 43. 6 Gusht 2020 iPhone XS 64GB ne gjendje te rregullt me pako dhe adapter; 375 ,00 €. Classified ads in Prishtinë. Jul 2, 2019 - Përshkrimi Lokale per afarizem dhe biznes per shitje dhe qera ne Veternik, ndertim nga Konak,Prishtine. Per Informata 045 30 40 00 ose ---> [email protected] Leshohet me qera banesa ne Fushe Kosove, ne rrugën Xhemajl Mustafa afer shkolles “Mihal Grameno”. Kati i parë posedonë: tri dhoma, një kuzhine, një banjo dhe një wc, të gjitha dhomat dhe kuzhina kanë dalje në ballkon. Dhomë fjetje, sallon, Kuzhinë, banjo, ballkon dhe pozita në qendër e bëjnë atraktive për banim ose zyrë. . Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. 049333338 [email protected] Përmbajtja. Per me shume informata me kontaktoni: 045 108 111 Shfleto Banesa Me qera në Vermont ose rendisni vetë. Ambjenti eshte me siperfaqje rreth 80, me 2 hyrje te vecanta, ka lartesi rreth 4m dhe ndodhet buze rruges dytesore. Banesa posedon këtë rënditje: Sallon së bashku me kuzhin, tri dhoma gjumi , dy ballkona dhe dy banjo. Banesa ka dy dhoma, gjendet ne katin e çmimi 220€ Publikuar më Apr 26, 2021 3. Apartment / Banesa SHITET BANESA 85. Banes me qera. ३७८ जनाले मन पराउनुभयो. Banesa në shitje dhe me qera. gjumi,salllon t. http://www. Shiten Troje në Lipjan Në shitje troje në Lipjan, afer bazenit California. Cmimet e volitshme BAR TORO BANESA ME QERA in Durrës. Ato janë të obliguara ta bëjnë një gjë të tillë, por i ikin obligimit tatimor. Jepet banesa e mobiluar me qira ne Mitrovice. . com enable you to buy and sell almost anything on your community. €250; Me qera Nga kopshti për fëmijë deri tek sistemi “Smart Home” – ky është kompleksi në Prishtinë me standarde evropiane Rreth nesh Qerashitje is a premium website for real estate where modern aesthetics are combined with tasteful simplicity. Duke filluar nga 360 euro per m². Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Banesa ka kete renditje: – 3 dhoma gjumi; – salloni me kuzhine; – 2 ballkona; Banesa eshte e gatshme per banim prej dates 1 Banesa dhe garsonjere me qera. E ZENE Ipet banesa me qera me sipërfaqe rreth 65m2 në katin e IV-të banues . Kurseni kohen duke kerkuar me te miren Shitet Banesa ne Mitrovice e mobilume • Peshkuiarte. Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në lagjen Bregu i Diellit afër shkollës fillore Ismail Qemaili, Banesa renditet në katin e katërt të banimit, Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon: * Shtëpia me qera Ipet shtëpia katër kate me qera. PENTHOUSE me qira tek Mati 1, Objekti LIN- PROJKET. Banesa gjendet ne katin e 1. Numri i shpalljes. com DA: 14 PA: 45 MOZ Rank: 82. 17 prane ish Kenetes. Tri dhoma gjumi 3. Albania BAR TORO BANESA ME QERA. Banesa Fustana Me Qera Mitrovicë, Kosovska Mitrovica. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Coronavirus disease (COVID-19) Situation. Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare nga druri. Per Informata 045 30 40 00 ose ---> [email protected] Ipet banesa me qera në katin e dytë banues (kati i tretë),nr. Banesa me sipërfaqe 115m² është komplet e mobiluar dhe ka kushte shumë të mira banimi. Numri i dhomave: 3. Banesa është e mobiluar komplet. 6. Shitet Banesa 91. 044/ 620 734; 044/ 242 410. 80 metra nga bregu i detiit. €330; në rrugen B, mbi Heb's Qendra , Leshoj banes me qera gjindet mbrapa teatrit kombetar eshte e mobiluar per banim katin e 2te Qmimi 200€ Depoziti i obligu , Qendra Shto shpallje Llogaria ime Banesa; Banes me qera ne Mati I te Superviva; WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email Banes me qera ne Mati I te Superviva. Qiradhënësit, pos që dëmtojnë buxhetin e Kosovës, i dëmtojnë edhe kompanitë e patundshmërisë të cilat paguajnë tatim. Merrjep. ६८ जनाले मन पराउनुभयो. Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura. -----Banesa eshte ne katin e 7 dhe ka ashensor me kartel elektronike. com. समुदाय LËSHOHET BANESA ME QERA NË DRAGODAN / ARBËRI. ४ जनाले मन पराउनुभयो. Banesa gjendet ne katin e IV, si dhe ka nje rezervare me 1000L uje. 08. 935 mentions J’aime. 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon 1x Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Kati : 1 Per qdo info lajmerohuni ne tel +383892762 Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Dyshemeja e tëra llaminat,dyer prej druri dhe dritare të plastikës. Mbr Teute perballe komunes. 045817901 Ofrohet me Qira banesa në shesh përballë Hotel “Grand” Me qera Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s. Qe nga 01. AMBINTE PER GATIM tel,,,,0692310314 ose 0692575486 Visit the post for more. 2021 Banesa me Qera ne qender te qytetit rr. Deaths 2235. 7 months ago. 2,934 次赞. Banesa gjendet ne katin e pare. com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën. com METROBIOS Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Tregukosovar. Shitet Banesa 91. prej 55 m2, në katin e 4-të. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera, Gjilan. Featured. Leshoj banes me qira ne Qender, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet te Avalla, 80m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - ban Vetura në shitje Daihatsu Volkswagen T3 Multivan me EDS në Kaçanik Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Jepet me qera ambjent ne lagjen nr. Veq a veq eshte cmimi 570€ m2. Banesa ne shitje ne mitrovicë Home » SHTEPI DHE FAMILJE » Per femije » Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove. Banesa me Qera Prizren E pershtatshme per banim Banim i ri Disa lloje te banesave Afat shkurt the afat gjat Resultate: merrjep banesa me qera ne mitrovic Weitere Such-Vorschläge: merrjep banesa me qera ne mitrovic Kemi banesa me qera ne shengjin me pamje nga deti. Banes me qera. Banesa me Qira ne ULPIANA: Siperfaqe prej rreth 70m2 kati 1,e mirembajtur nga NPB me interfon dhe hyrje me qip, gjelberimi me shfrytezim mbrapa baneses dhe parking te mjaftushem perpara,gjindet ne lokacionin me te mire te Ulpianes me dy fusha sportive ne dy anet e baneses,banesa posedon vetem tre kate banimi me perdhese dhe eshte komplet e renovuar me parket dhe me dyert e dritare te reja dhe Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Banesa me Qera Prizren Shitet. Vetura në shitje Daihatsu Volkswagen T3 Multivan me EDS në Kaçanik Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Jepet me qera ambjent ne lagjen nr. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 137 m2 dhe Banese me qera ne qender te qyetetit ne Gjilan(Soliter). Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Qera Shitje. 06. Home » SHTEPI DHE FAMILJE » Per femije » Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove. com enable you to buy and sell almost anything on your community. ⚠️ Banesa eshte e pa Mobiluar, - Kati 4, AMSA - Shtëpi,Banesa me Qeraのその他のコンテンツをFacebookでチェック SUPER BANESA ME QERA TE SLOVENIA SPORTIT • Peshkuiarte. Beds: 2; Bath: 1; Garazh: 1; Apartment. उत्पादन/सेवा Banesa në Mitrovicë. 36 Vetitë . Kemi banesa me qera ne shengjin me pamje nga deti. Ref182648. Kërkoni shpallje në MerrJep. Mitrovic ë Mitrovicë 40010. Banesa gjendet ne Rrugen Kral-Peter (te 53,000. Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura. Best real estate platform in Kosovo and Albania. madh,kuzhin dy banjo dy ballkona koridor,shpajz e mobiluar,kati i 2të kopleksi Hoxha Invest grup mati 1 . Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Banesa ne shitje ne mitrovicë Shpalljet per banesa dhe gjesende tjera shtepiake mund ti shpallni direkt në Shit & Blej në Mitrovicë me rreth 10 000 anëtar Merrjep banesa ne mitrovice keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website Japim Banesa me Qera ne Gjakovë. Merrjep banesa ne mitrovice keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website Ipet banesa me qera në katin e dytë banues (kati i tretë),nr. Shitet Banese 97 m2 ne Mitrovice ,te Vopjana , rr Agim Ramadani . Banesa osht me roltne antracid alumini mbi dritare e brendshme. Qeraja mujore e banesës është sipas mareveshjes Vila Rrodhe (Banesa Me Qera), Durrësi, Albania. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Add to Dashboard Remove Keyword Popularity . 150 ,00 €. Merrjep banesa ne mitrovice keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website Banesa në Mitrovicë. Super Banes me Qira ne Rrugen B te Royal Malli. 728 x 180 Kerkoj banes ne Mitrovice. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Leshohet me qera banesa në lagjen Arberia, Prishtinë; Banesa eshte komplet e mobiluar 3 dhoma gjumi, banjo +wc,ballkon, korridor,sallon,kuzhinë; Çmimi 550 eur /muaj 045 584 613 045 584 719 0037744760020 viber,WhatsApp [email protected] Q46 Banesa me Qera ne Dragodan/Arberi. Muaji Tetor shënon interesin më të lartë sa i takon kërkesave për banesa me qera, të cilat kryhen pranë Agjensive Imobilare në Gjirokastër. Banesa ka 3 dhoma te fjetjes, dhomen e dites, banjo, koridor edhe 2 ballkone. 120 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo. Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura. Afficher les profils des personnes qui s’appellent Esenca Prishtinë Banesa Me Qera. Banesa gjendet ne katin e pare. Classified ads in Të gjitha komunat. Patundshmëri. Previous. 6. 500 €. Dyshemeja llaminat,dyer prej druri dhe dritare te plastikes. Banesa me kushtet për banim komod. Metrobios shpall banese me qera ditore. m2 ne Mitrovicë â ¶ï Banesa me qera. Çmimi 350 Euro i diskutushem Per me shu Me marrëveshje Ipet banesa me qera në katin e I-rë banues me sipërfaqe rreth 95m². net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. TV, WI,FI PARKING. 좋아하는 사람 2,990명 · 이야기하고 있는 사람들 12명. MerrJep. Muaji Tetor shënon interesin më të lartë sa i takon kërkesave për banesa me qera, të cilat kryhen pranë Agjensive Imobilare në Gjirokastër. Çmimi i shitjes Banesa tjetër ka dy dhoma të fjetjes, sallon me kuzhinë, banje dhe komplet e mobiluar. Banesa me qera ne mitrovice. Tregukosovar. Banes ne dardani afer postes cmimi 350 euro banesa eshte e mobiluar dhe posedon 2 dhoma gjumi sallon kuzhin dy banjo . Banesa gjendët në katin e 8-të me lift Banes me qera Ipet banesa me qera me sipërfaqe rreth 40m² në kat in e III-të banues . Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Nga data 01. Gjendet në Dardani - Kurriz. Banesat jane te reja. 06/04/2021 16:14 Lexo detajet. 6. Banesë – Zyre me # QIRA në Qendër. AMBINTE PER GATIM tel,,,,0692310314 ose 0692575486 LESHOHET BANESA ME QERA !!: Lëshohet banesa me qira, 50 m nga Liqeni kati I pare me te gjitha kushtet per te kaluar pushime te kendeshme ,dhome gjumi me BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit. Dhoma e dites me kuzhin te perbashket 2. Página principal. Banesa me qera ne mitrovice. Reklamoni, shisni pronën tuaj, rendisni atë për le Banesa me Qera Prizren. Banesa me Ipet banesa me qera në katin e dytë banues (kati i tretë),nr. 2+1 dhe 1+1. Banes Me Qera Ne Mitrovice Mitrovicë. Shtëpi pushimesh me qira me vlerësime më të mira në Skenderaj. Cmimi eshte i diskutueshem. Detajet Postuar 3 nëntor 23:09 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë Kuadratura 65 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Në njoftimin e bërë nga kjo ministri në KRPP është treguar se 5 banesat lëshohen me qera ashtu siç janë, dhe se çmimi i tyre nis nga 300 euro. te Interesuarit mund te marrin pergjegje nga Ky Email Ka me qindra banesa në kryeqytet të lëshuara me qira, por pak prej tyre paguajnë tatim për shtetin. Jepet vetem per Cifte ose Persona qe jan ne mardhenie Pune. 02. Kontakti: 045722266 Shtëpi për qera; Banesa për shitje; Banesa për qera; Dhoma për qera; Troje; Objekte afariste për shitje; Objekte afariste për qera; Tjera; SHËRBIME; Shërbime elektrike; Shërbime për shtëpi; Shërbime për telefona; Shërbime për kompjutera; Shërbime kopështi; Shërbime bujqësore; Ndërtimtari; Pastrim; Përkujdesje për fëmijë Patundshmeri > Apartment / Banesa country Albania > Tirana region > Tirana Kuadratura 65 m² Numri i dhomave 1 Description. Banesa me 45m² dhe posedon kete renditje: kuzhine dhe nje dhome , nje banjo dhe nje ballkon. Sipas Ekaterini Puqe, një prej përfaqësueseve të Agjensive, kërkesat më të shumta janë nga të rinjtë të cilët do të vazhdojnë studimet e larta pranë Universitetit “Eqrem Çabej”. Ne qytetin bregdetar te Shengjinit japim banesa me qera 1+1 dhe Garsoniere. Classifieds for our comm 1 ditë më parë Banes Me Qera Ne Mitrovice Mitrovicë. 918 atsegite · 8 honetaz hizketan. Anmelden. Qeraja mujore e banesës është 130 euro. Peshkuiarte. Platforma MerrJep. Qeraja mujore e banesës është sipas mareveshjes Mehr von AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera auf Facebook anzeigen. Për vetura në shitje. Revisa el merrjep banesa ne mitrovice referencia and concealer nars 2021 más findamasters. Në njoftimin e bërë nga kjo ministri në KRPP është treguar se 5 banesat lëshohen me qera ashtu siç janë, dhe se çmimi i tyre nis nga 300 euro. Featured Properties. Sipas Ekaterini Puqe, një prej përfaqësueseve të Agjensive, kërkesat më të shumta janë nga të rinjtë të cilët do të vazhdojnë studimet e larta pranë Universitetit “Eqrem Çabej”. . Leshoj Banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit , ndertim i Inxhinieringut,e tera e mobiluar dhe renovuar se fundmi, ne katin e 4 , lifti punon uje 24 h,85 m2, nxemje qendrore me rryme, shume e ngrohte, nderti i ri. com,StumbleUpon. banesa me qira Të gjitha Vendbanime Banesa Mitrovicë Banese me qera ne Mitrovice . LESHOHET BANESA ME QERA NE QENDER TE  Banes tek Aurora Premium. Banesa posedon :sallon , kuzhinë , një banjo dhe një ballkon. Dyshemeja e tëra llaminat,dyer prej druri dhe dritare të plastikës. Postuar më 4 Tetor, 2013 Përditësuar më 4 Tetor, 2013. Fustana me Qera Dress and shine |Mitrovice| AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera, Gjilan. Banesa është e mobiluar në tërsi më kushte shumë të mira banimi, e… Shiko më shumë SHITET Banesa me sip. 2 930 mentions J’aime · 3 en parlent. Leshohet me qera banesa në lagjen Arberia, Prishtinë; Banesa eshte komplet e mobiluar 3 dhoma gjumi, banjo +wc,ballkon, korridor,sallon,kuzhinë; Çmimi 550 eur /muaj 045 584 613 045 584 719 0037744760020 viber,WhatsApp [email protected] Shitet Banesa ne Mitrovice e mobilume • Peshkuiarte. Shume i pershtatshem per servise dhe lavazhe. 265 mentions J’aime. Banesa. Banesa gjendet në Gërmi në rrugën “Rruga Bledit” në katin e 2-të. amsa-ks. oder Banesa me qera ne Arberia,Prishtinë – Pronë Për Ty. Mirë se vini! Hyni në llogarinë tuaj. Banes me qera Ipet banesa me qera me sipërfaqe rreth 40m² në kat in e III-të banues . Qeraja mujore e banesës është 130 euro. 1,524 likes · 5 talking about this. Emri i përdoruesit tuaj. … Me detajisht. See the complete profile on LinkedIn and discover Skerdi Bega’s connections and jobs at similar companies. 2008) Lëshoj banesë tredhomëshe me qëra, kati II. . Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare siper dyqaneve ne nje kompleks te ri dhe shume mire te ndertuar. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Shpallje në Të gjitha komunat. Skerdi Bega has 2 jobs listed on their profile. INFO: 049333338. 06. Shtepia ka 2 Dhoma, si dhe kuzhinen + Trepezarine, + Ballkon + Banjo + Korridor + Shpajze (Ne koridor te nderteses). 17:14:14. . -40 m2 2 Dhoma E Mobiluar Kontakt : WhatsApp 0049 176 620 65 315 Shitet. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 20 € Apartamente/ Banesa, Mitrovicë banese me qera ne bregun e diellit aktash 1 nr 15. Shitet. Banesa ka kete renditje: – 3 dhoma gjumi; – salloni me kuzhine; – 2 ballkona; Banesa eshte e gatshme per banim prej dates 1 Banesa me qira dardani prishtine keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and Banesa me qera fushe kosove. Jepet me qera apartament 1+1 tek Shallvaret, Tiranë. com; Banesë me qira - Banesa me Qira ne Prishtine - Merrmeqira. com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën. Banesa posedon -Sallon me Kuzhine -2 dhome fjetje -Banjo -Ballkon -Koridor Metrobios shpall me qera banes ne Arberi Banesa ka 96m2 Kati pare (1) 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 2 banjo 1 ballkon Çmimi 450 euro +50€ Garazha Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] 180 eur Banesa & shtëpi me qira në mitrovicë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë, ku ka pamje nga pjesa e qytetit, ndriçim të lartë natyral. Në katin Shes banesa me metrazha te ndryshme / Mitrovice 765 Postuar më 12/05/2020 në kategorinë Banesa. 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon 1x Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Kati : 1 Per qdo info lajmerohuni ne tel +383892762 Banesa eshte kombinim i dy banesave te bashkuar, njera 70 me 2 dhoma te fjetjes dhe kuzhin/sallon, banjo dhe shpajz, e tjetra 60 me ni dhom te fjetjes, kuzhin/sallon, shpajz dhe banjo. Hotel Banes me qera. 판매/구매 그룹 Banesa me Qira ne ULPIANA: Siperfaqe prej rreth 70m2 kati 1,e mirembajtur nga NPB me interfon dhe hyrje me qip, gjelberimi me shfrytezim mbrapa baneses dhe parking te mjaftushem perpara,gjindet ne lokacionin me te mire te Ulpianes me dy fusha sportive ne dy anet e baneses,banesa posedon vetem tre kate banimi me perdhese dhe eshte komplet e renovuar me parket dhe me dyert e dritare te reja dhe Banesa dhe garsonjere me qera. Ka mundesi te blihen veq a veq. Rruga: Enver maloku-(lagja molla e kuqe) Banesa me qera Durres, Durrës. Leshoj banesen e pamobiluar me qera ne qender, perballe restaurant Vapianos ose qendres per regjistrimin e veturave, ne katin e VI. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. Banesa ka infrastrukturë të rregullt. Teras 4. JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes. Banesa me 45m² të banuara posedon këtë rënditje: kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon. Zeka Group është një treg i pasurive të patundshme, i dedikuar për të ndihmuar pronarët e shtëpive, blerësit e shtëpive, shitësit, qiramarrësit dhe agjentët të gjejnë dhe të ndajnë informacione rreth shtëpive, pasurive të patundshme dhe përmirësimit të shtëpive. Me 6 tipe Banesa ka kete renditje 1. Depo 5. Aurora Premium, , Mitrovicë. Images may be subject to copyright Lean More. com DA: 14 PA: 45 MOZ Rank: 82. Vila Rrodhe (Banesa Me Qera), Durrësi, Albania. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Tel. com Shitet Banesa ne Bair te Mitrovices, e mobilume (pervec kauqave te dhomes se fjetjeve). Banesat jane te reja. Vizitorët e pranojnë: këto qëndrime kanë vlerësime të larta për vendndodhjen, pastërtinë e më shumë. Banesë me pamje nga rruga kryesore , posedon infrastrukturë të plotë. Komplet eshte cmimi 530€ m2. Shume afer shkolla fillore,restaurante ,barnatore etj. Rruga: Enver maloku-(lagja molla e kuqe) Banesa dhe garsonjere me qera. Cmimet teper te arsyeshme dhe me oferta speciale . . Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Esenca Prishtinë Banesa me Qera Prizren, Prizren. Best real estate platform in Kosovo and Albania. comのその他のコンテンツをFacebookでチェック -Leshohet Banesa Me Qera Te Albanika Gjilan- - Lokacioni; Rruga Marie Shllaku. 966 likes · 4 talking about this · 1 was here. Banesa me qera ne mitrovice. Platforma MerrJep. Confirmed cases 125157. com/ Shpalljet per banesa dhe gjesende tjera shtepiake mund ti shpallni direkt në Shit & Blej në Mitrovicë me rreth 10 000 anëtar Leshohet me qera banesa ne Fushe Kosove, ne rrugën Xhemajl Mustafa afer shkolles “Mihal Grameno”. Mbr Teute perballe komunes. 1 183 J’aime · 21 en parlent. १८० जनाले मन पराउनुभयो. Me Qera Banesa ne lagjen Mati 1. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 19 Pri 10:58 Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qira Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Banesa me qera Shengjin. Merrjep. (12. Banesa gjindet te autoshkolla Nori afer Florentit ka 2 dhoma fjetje kuzhin , ballkon , shpajz , banjo , esht komplet e mobiluar me te gjitha paisjet qe i duhen per banim . 1,514 likes · 11 talking about this. 2+1 dhe 1+1. m2 ne Mitrovice. 2021 Banesa eshte e lir. 04. 80 metra nga bregu i detiit. Qeraja mujore e banesës është 130 euro. 100 out of 1000 Competition Index . com. 17 prane ish Kenetes. Merr aq hapësirë sa të jetë e  Kerkoj banes me qira ne mitrovic me qmim prej 150 eurov dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, kerkoj banes Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i&nb Colección Merrjep Banesa Ne Mitrovice. Lëshoi me qira dy banesa të mobiluara, p. Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove. Banesa me Qera & Shitje Ky grup është hapur per qellim qe te gjithë ju qe keni banesa per te leshuar me qera ose per te shitur te postoni falas ne këtë grup , në këtë menyrë të jëtë me e lehtë qasje per te kerkuar një banes me qera ose per te blerë . 5 m²(neto) në Rrugen B. Apartment & Condo Building Shiten ose ipen me qera. 1,190 likes · 27 talking about this. Per interesim kontaktoni ne numrin e telefonit 0046739314267 MirLir. E pershtatshme per banim Banim i ri Disa lloje te banesave Afat shkurt the afat gjat 255 Followers, 617 Following, 6 Posts - See Instagram photos and videos from Gjiri_lalzit_banesa _me _qera (@gjiri_lalzit_banesa_me_qera) 6 Followers, 0 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from @banesa_me_qera_prishtine Banesa lëshohet me qera për afatgjatë & afatshkurt Renditja : Sallon , kuzhine veqas, dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor Lokacioni : Te shengen visa te taksistat te parku i qytetit, kati 1 rruga e ndan me parkun Без разлика дали пребарувате по клучен збор banesa me qera,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат Jepet banes me qera ne qender te qytetit te kulla, banesa esht e kompletuar me te gjitha kushtet. m2 ne Mitrovicë â Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Me Marrveshje. Cmimi per nete-dite eshte 29 eur Na kontaktoni : 045 584 613 ; 045 584 719 [email protected] METROBIOS Banesa me Qera Colombo - Banesa me Qera Colombo ndodhet ne Durres ne zonen e plazhit. Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Dardani, te Ora, afër Ipko-së, me sip. amsa-ks. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një sh We are specialized for all types of construction activities - civil engineering, building and hydro construction are just some of them. Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare nga druri. €170. Anmelden. Rruga Banesa me qera velipoj for summer holidays with the cheapest prices. . Banesë me pamje nga rruga kryesore , posedon infrastrukturë të plotë. Kemi banesa me ofert me 10€ ,15€ ,20€ me wifi ,parking ,klime Kemi apartament ne det 1+1 me klime , wifi dhe parking 25€ Leshoj Banesa me Qera. 6. Platforma MerrJep. Proneperty. Agim Ramadani, kati 4, e renovuar dhe mobiluar komplet. Ministria e Drejtësisë, ka marr vendim që të lëshojë me qera disa banesa që janë sekuestruar nga shteti. Banesa posedon këtë rënditje: Sallon së bashku me kuzhin dhe ka qasje ne ballkon , dy dhoma gjumi ku njera dhome ka qasje direkte ne ballkon dhe një banjo. fjalëkalimi juaj Jepet me qera banesa ne Lagjen Dardania prane postes se Kosoves ne Prishtine. com. TV, WI,FI PARKING. Banesa me Qera, Pristina. Per Informata 045 30 40 00 ose ---> [email protected] Banesa me qira dardani prishtine keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and Banesa me qera fushe kosove. Banesa eshte ne Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. 1,205 likes · 7 talking about this. Me qira  Afrojme dhoma plazhi ne Velipoje. <p>Jipet Banesa dy Dhomeshe me Qera ne Lagjen DARDANIA II ne Fush&eacute; Kosov&eacute;, eshte e Mobiluar dhe ka nje Ballkon, perball&nbsp;&quot;KASTRATI&quot; Commpany. Pronari është shqiptar, dokumentet në rregull. Banesa me Qera Prizren Mehr von AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera auf Facebook anzeigen. </p> <p>Banesa ka cmimin 180 euro ne muaj e percjell me nje Akonto Mujore. Ndërtim. Classified ads in Të gjitha komunat. com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën. Banesa me qera tetove dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, banesa me qera tetove banesa me qera tetovelanguageenglish Metrobios shpall me qera banese ne Breg te Diellit , Mati 1 Banesa 1dhome dhe 1 sallon me kuzhine dhe nje banjo Gjithsej 65m2 Çmimi 200 euro Na kontaktoni 045 584 613 045 584 719 [email protected] Shitet Banesa ne Bair te Mitrovices, e mobilume (pervec kauqave te dhomes se fjetjeve). 6. Banesa ne ulpian me qmim 350 euro Jepet #banesa me qera ne Kamnik (banesat e kalterta) Jepet banesa me #qera, me dy dhoma gjumi dhe dhome te ndejes + kuzhine. Shtëpi pushimesh me qira për çdo stil. Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banes me qera Ipet banesa me qera me sipërfaqe rreth 40m² në kat in e III-të banues . 2170 m2. com - Falas. banesa lirohet me 01-08- 20 Analytics for SHTEPI BANESA ME QERA NE PRIZREN. 11 foto. Shtepia ka 2 Dhoma, si dhe kuzhinen + Trepezarine, + Ballkon + Banjo + Korridor + Shpajze (Ne koridor te nderteses). Banesa ka dy dhoma, gjendet ne katin e çmimi 220€ Publikuar më Apr 26, 2021 2. Banesa posedon këtë rënditje: Sallon së bashku me kuzhin, tri dhoma gjumi , dy ballkona dhe dy banjo. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Sort by: E vequar Banesë me qera në Qendër të Prishtinës, afër Grandit! 330€ Leshohet banesa me qera ne ulpian,banesa posedon 2-dhoma gjumi,1-sallon,1-banjo,2-ballkona dhe kuzhinë . Banesa posedon: * Dhom te dites * Kuzhinen ndaras * 1 dhom te fjetjes, , * Koridor, * Banjo, * Ballkon, * Termokos Çmimi: me marrveshje Banesa gjendet mbrapa Rruges B ne objektin e ndërtuar nga “Alko Group” në katin e 6-të. Me Respekt! Dodona Apartments NA KONTAKTONI Mob +386 (0) 49 49 44 49 Viber +386 (0) 49 49 44 49 Shitet Banesa 91. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Peshkuiarte. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com. Shtepia ka 2 Dhoma, si dhe kuzhinen + Trepezarine, + Ballkon + Banjo + Korridor + Shpajze (Ne koridor te nderteses). Details · Qera Shitje. Leshojm banesa te ndryshme me qera. Banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka lift funksional. Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare nga druri. com. 00€ - Banesa. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Banesa ka Ministria e Drejtësisë, ka marr vendim që të lëshojë me qera disa banesa që janë sekuestruar nga shteti. 2,990 पसंद · 11 इस बारे में बात कर रहे हैं. Me nje siperfaqe 70 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi, tualet , korridor. Banesa ka këtë renditje: 1 Sallon me kuzhinë 3 Dhoma të fjetjes 2 Banjo 2 Ballkona. com DA: 15 PA: 28 MOZ Rank: 43. Aide accessibilité Jepet banesa me qera në qendër të qytetit. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift Jepet me qera banesa ne Lagjen Dardania prane postes se Kosoves ne Prishtine. Shtepi ne Mitrovice | Mitrovicë. Tregukosovar. Jipet banesa me qera ne Fushe Kosove. AMBINTE PER GATIM tel,,,,0692310314 ose 0692575486 Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet në një vend shum të përshtatshëm për banim, ku ne afersi ka qendrat tregtare. 115m² në Kalabri tek Banesat e Arabeve. Shpallje në Prishtinë. Tritan Maliqi është student i […] (12. com METROBIOS Ofrohet per qera kjo vile e kendshme me 2 kate ne Kompleksin Rezidencial "Long Hill", prane Qendres Tregtare "TEG" ne zonen e Lunder, 15 minuta distance me amkine nga qendra e Tirane. Sections de cette Page. Banesa eshte e pamobiluar (posedon vetem kuzhinen). Ipet banesa me qera në katin e IV-të banues me sipërfaqe rreth 141m². com enable you to buy and sell almost anything on your community. If you have something to sell, publish your ad for free! Shpallje në Të gjitha komunat. Banesa me Qera Prizren. 08. View Skerdi Bega Banesa me Qera Ditore, Daily rental Apartments’ profile on LinkedIn, the world’s largest professional community. Lloji i shpalljes: Me qira. Mire. 91 mentions J’aime. Youtube. banesa me qera mitrovice


Banesa me qera mitrovice